Весняні акції від PEUGEOT!

Banner_Roads_AP

Напередодні весняно-літнього сезону  на СТО Рeugeot ТОВ «ТерКо Авто Град» клієнтів чекають спеціальні пропозиції, знижки та подарунки, які дозволять правильно і вигідно фінансово підготувати автомобіль до літнього сезону після складних дорожніх умов у зимовий період.
У період з 1 квітня по 31 травня 2016 року автовласники зможуть скористатися вигідними пропозиціями на запасні частини при зверненні на СТО, а саме 20% знижкою на запасні частини підвіски і гальмівної системи.

Отож, PEUGEOT знову запускає спеціальну пропозицію на проведення технічного обслуговування за фіксованою вартістю, яка однакова в офіційних дилерських центрах Peugeot в рамках одного регіону України (в залежності від моделі авто). Для того щоб дізнатися вартість наступного планового ТО, власнику автомобіля PEUGEOT досить відвідати сайт to.peugeot.ua. В рамках даної програми власників післягарантійних автомобілів чекають додаткові знижки, а саме 15% на ТО для всіх автомобілів, яким більше двох років (починаючи з 3 років і до 4 років включно) та 25% на ТО всіх автомобілів у віці від 5 років і старших.

Додатковий подарунок: літрову каністру масла TOTAL отримають власники автомобілів, яким від 5 років і більше, які відвідають сервіс для проходження ТО в період з 1 по 30 квітня 2016 року (під подарунком мається на увазі покупка 1 л олії за спеціальною ціною — 1,25 грн. з ПДВ). В акції бере участь продукт TOTAL QUARTZ 9000 5W40 — високоякісне моторне масло, яке повністю відповідає вимогам PEUGEOT

Поділитися