Вигідна пропозиція від PEUGEOT — чим більше автомобілів, тим вигідніше

Без имени-1

PEUGEOT Україна запускає програму сприяння малому і середньому бізнесу, пропонуючи вигідні умови покупки невеликих партій автомобілів. Так при покупці від 2-х до 4-х автомобілів PEUGEOT однієї моделі клієнт отримує додаткові знижки.

Вигідна  бізнес-пропозиція на дрібні партії автомобілів від PEUGEOT Україна розроблена для стимулювання розвитку малого та середнього бізнесу. Залежно від моделі та кількості автомобілів додаткова знижка може досягати 3%.

Акційні умови діють на найбільш популярні в корпоративному сегменті моделі при покупці від 2-х одиниць однієї моделі до 31 грудня 2016 року, а саме:

місткий седан PEUGEOT 301 в середній комплектації ACTIVE з бензиновим двигуном 1.2 PureTech 72 к.с. МКПП або економічним дизельним двигуном 1.6 HDi 92 к.с. МКПП;
сучасний універсал PEUGEOT 308 SW в середній комплектації ACTIVE з бензиновим двигуном 1.6 THP 150 к.с. і автоматичною коробкою передач АКПП-6;
комфортний пасажирський мінівен PEUGEOT Partner Tepee в комплектації OUTDOOR з економічними дизельними двигунами на вибір: 1.6 HDi 92 к.с. з механічною коробкою передач, 1.6 e-HDi 92 к.с. S & S або 1.6 Blue-HDi 100 л.с. S & S з роботизованою трансмісією РКПП-6;
надійний фургон PEUGEOT Partner Fourgon в версії L1 з дизельним двигуном 1.6 HDi 75 к.с. МКПП або версії L2 з дизельним двигуном 1.6 HDi 90 к.с. МКПП.

Крім того, на згадані моделі поширюються умови спеціальних програм фінансування покупки автомобілів в кредит і лізинг від PEUGEOT Finance, які роблять придбання автомобілів PEUGEOT ще більш вигідним, простим і зручним.

Поділитися