Міські автомобілі Peugeot 2015 випуску за акційним курсом від 17,07 грн / дол.

 

2015

Скористайтеся вигідною пропозицією від ТерКо Авто Град, яка діє на економічні і стильні моделі Peugeot 208 і Peugeot 301 2015 випуску. Залиште заявку на сайті і отримаєте спеціальне пропозицію на хетчбеки Peugeot 208 за курсом 17,81 грн / дол. і на седани Peugeot 301 за курсом 17,07 грн / дол.

Сучасний міський автомобіль Peugeot 208 зробить процес пересування по місту приємним, комфортним, і, що важливо, економічним — автомобіль з дизельним двигуном в змішаному циклі споживає всього 3,4 л / 100 км. Невеликі габарити автомобіля дозволяти з легкістю і надзвичайної маневреністю пересуватися вузькими вулицями великих міст.

У процесі створення хетчбека належну увагу було приділено проектування зручного і комфортного місця водія: розмір рульового колеса був зменшений, а панель приладів розміщена над кермом, що дозволяє зчитувати інформацію, не відволікаючись від дороги. Управління безліччю бортових систем автомобіля винесено на кольоровий сенсорний екран, розташований по центру панелі приладів.

Автомобіль Peugeot 301 був максимально адаптований до складних дорожніх умов України, що підтверджує його відмінну надійність в процесі експлуатації. Він оснащений металевим захистом кузова у всіх комплектаціях, подвійним шаром ущільнювачів на дверях і збільшеним дорожнім просвітом.

Модель володіє найбільшим розміром колісної бази і довжиною в своєму сегменті, що гарантує додаткову стабільність на дорозі, а також простір для пасажирів.

Широка лінійка економічних двигунів і варіантів трансмісій, дає можливість вибрати автомобіль, який буде максимально відповідати запитам і потребам власника.

 

 

Поділитися