Не економте на комфорті – заправляйте кондиціонер за приємною ціною!

Ш打印ановні Клієнти!

З початком спекотних днів варто звернути увагу на кондиціонер Вашого автомобіля та замовити послугу на СТО ТерКо Авто Град — заправка кондиціонерів. Це не тільки захист від жаркого повітря, а й захист себе і своїх близьких від простудних захворювань під час експлуатації кондиціонера.

Наявність кондиціонера в автомобілі сьогодні не розкіш, а істотна перевага, особливо для автолюбителів, яким бувати за кермом доводиться досить часто.

Автокондиціонер – це джерело вашого здоров’я, емоційного спокою і комфорту. Спекотним літом, коли з відкритих вікон автомобіля, обдувати вас може тільки розпечене повітря – він дозволяє зберегти в салоні відчуття прохолоди і підтримує комфортну для вас температуру.

У  пробках – він позбавляє вас від необхідності дихати вихлопними газами від навколишніх автомобілів. Він усуває неприємні запахи в салоні, підвищує працездатність, сприятливо впливає на самопочуття водія і пасажирів.

Однак, все це можливо лише в тоді, коли ваш автокондиціонер справний. В іншому випадку, він буде лише джерелом роздратування, неприємних емоцій і навіть джерелом, що провокує захворювання дихальних шляхів, тому на СТО ТерКо Авто Град в якості приємного бонусу, перед заправкою автокондиціонера ми проведемо його діагностику безкоштовно! Поспішайте – телефонуйте (0352) 47-55-56

 

Поділитися