Не знаєш як провести відпустку, тоді відкривай Європу разом з Peugeot!

З 6 червня  по 24 червня 2017 року в автосалоні Компанії ТерКо Авто Град отримай шанс виграти подорож в одну із країн Європи!*

Умови акції дуже легкі: в зазначений період пройди тест-драйв моделей Peugeot (NEW 301,  NEW 3008, 2008, 208, 308) та поділись відгуком в одній із соціальних мереж (Facebook та/або Instagram) з хештегом #ВідкривайЄвропу. Публікація має бути доступною публічно та розміщуватися на сторінці користувача до 30 червня 2017 року включно. Переможець буде визначений за допомогою сервісу random.org.

Детальну інформацію дивись на сайті офіційного організатору акції ТОВ «Пежо Сітроен Україна» за інтернет – адресою  www.peugeot.ua.

* Під «Вікендом в Європі» мається на увазі Сертифікат від турагентства на суму 40 000 гривень (на двох). Переможець самостійно обирає дату та країну, куди б хотів відправитись у подорож. Строк дії сертифікату три місяці з 1 липня по 30 вересня 2017 року включно.

Офіційні правила 

ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ В АВТОСАЛОНІ PEUGEOT  «ТЕРКО АВТО ГРАД»

Пройди тест-драйв Peugeot 23-24 червня – отримай шанс виграти вікенд в Європі.

Завітайте 23-24 червня в автосалон Peugeot «Терко Авто Град», пройдіть тест-драйв на одному з автомобілів Peugeot (NEW 301,  NEW 3008, 2008, 208, 308) та отримайте шанс виграти подорож в Європу. На вас чекатимуть святкова атмосфера з концепцією «Країни Європи», колоритна музика та солодощі, а також безліч подарунків!!!

Перші 7 клієнтів, які завітають для проходження тест-драйвів, крім участі в розіграші «Відкривай Європу разом з Peugeot»  за допомогою лотереї оберуть для себе приємні подарунки! БУДЬТЕ ПЕРШИМИ!

А також Подяка за присутність! У нас є для вас приємний сюрприз: кожен, хто ЗАРЕЄСТРУЄТЬСЯ на нашому заході для проходження тест-драйвів і ЗАПОВНИТЬ АНКЕТУ (включно з електронною адресою) отримає від «ТЕРКО АВТО ГРАД» ДОДАТКОВУ ЛОЯЛЬНІСТЬ НА КУПІВЛЮ АВТОМОБІЛЯ!  Головне — при консультації з менеджером назвати пароль: «ТЕСТ-ДРАЙВ»

Поділитися
Posted in Новини та Акції.