Новий PEUGEOT 3008 — передовий кросовер

Прийшов час для довгоочікуваної прем’єри Нового PEUGEOT 3008 — автомобіля, який увірветься в сегмент C-SUV, що демонструє впевнене зростання в усьому світі. Новинка покликана задовольнити найвимогливіших клієнтів, які шукають новий досвід і враження. Завдяки оновленому фірмовому салону, PEUGEOT i-Cockpit другого покоління, винятковому надихаючому  дизайну, оптимізованій архітектурі кузова та інноваційному обладнанні, новий кросовер PEUGEOT 3008 вже зі старту планує заявити про себе як про ключового гравця. Для PEUGEOT новий кросовер ознаменує появу нової лінійки SUV і стане її символом. Новому PEUGEOT 3008 належить стати головним героєм стенду PEUGEOT на наступному автосалоні в Парижі, де він буде представлений широкій публіці перед всесвітнім запуском моделі.

Новий Пежо 3008

Новий PEUGEOT 3008 з’являється в сегменті C-SUV

Протягом останніх років ринок кросоверів знаходиться на підйомі. У європейському C сегменті, який займає найбільшу частку, продажі SUV збільшилися в два з половиною рази з 2009 року — саме тоді перше покоління PEUGEOT 3008 побачило світ. Сьогодні в Європі серед всіх сегментів кожен десятий автомобіль належить до класу SUV.

Справжнє втілення сучасного автомобіля: ставний, технологічний, який апелює до емоцій і забезпечує задоволення від водіння, кросовер підкреслює статус власника і сучасність його поглядів. При цьому це не тільки спосіб самовираження, а й можливість продемонструвати успіх. І, нарешті, він підкреслює прагнення до свободи і отримання нового досвіду, навіть якщо уявна екскурсія в дику природу на цьому автомобілі залишиться просто фантазією!

Сьогодні водії хочуть відчувати нові емоції від водіння своїх автомобілів. Все частіше водіння сприймається як рутинний процес, і його просто необхідно наповнити новим змістом, відчуттями і враженнями. На перший план виходить інтуїтивна і сенсорна взаємодія з автомобілем, як якщо б транспортний засіб розумів потреби пасажирів і міг підлаштовуватися під них. У них повинна бути можливість персоналізувати салон і зробити його максимально затишним. А який автомобіль може задовольнити всі ці потреби? «Sport Utility Vehicle» або SUV, виконання якого навіть перевершило первісну концепцію.

Всі автовиробники прийшли до такого висновку, і сьогодні по всьому світу випускається безліч моделей SUV. Проте, експлуатація SUV автомобілів рідко відповідає очікуванням клієнтів. Тому головним викликом для PEUGEOT стало не тільки об’єднати всі притаманні сегменту характеристики, але і надати широкий набір сучасних і високоінтелектуальних переваг. За допомогою Нового PEUGEOT 3008 бренд зі старту планує зайняти міцну позицію в сегменті C-SUV, завдяки надзвичайно затребуваним продуктом, який повністю відповідає стратегії переходу PEUGEOT в більш високий сегмент ринку. Крок в сторону більш високого сегмента підтверджується, в першу чергу, наявністю оновленого фірмового салону PEUGEOT i-Cockpit® вже в базовій комплектації.

Новый Пежо 3088 i-cockpit

Захоплюючий дизайн інтер’єру

Сідаючи в Новий PEUGEOT 3008 ви потрапляєте в дивовижний світ оригінальності і якості. Захоплююча, майже футуристична приладова панель відразу кидається в очі. Цей гармонійний і технологічний ансамбль є останнім поколінням фірмового салону PEUGEOT i-Cockpit® — нова стоірнка в історії оформлення внутрішнього простору автомобіля. Все облаштовано для максимальної зручності, концентрації і задоволення водія в яскраво вираженій високотехнологічної манері.

Рульове колесо стало ще більш компактне і знайшло нове двохспицеве оформлення для ще більшої зручності утримування в руках, а також з метою створення відмінною оглядовості і надання додаткового простору для ніг. Особливу увагу було приділено деталям і вибору матеріалів оформлення: шкіряна обробка з хромованими вставками і глянцевою чорною обробкою, починаючи з другого рівня комплектації, забезпечує високий рівень якості і привабливості.

Великий 8-дюймовий сенсорний екран нагадує високотехнологічний планшет, встановлений по центру приладової панелі. Поруч з ним розташовані шість елегантних кнопок, схожих на тумблери, за допомогою яких можна швидко і зручно управляти основними системами: радіо, клімат-контроль, навігація, параметри авто, телефон і мобільні додатки. Панель інструментів у вигляді 12.3-дюмового екрану з високою роздільною здатністю і футуристичної графікою розташована на рівні очей. Вона може бути повністю персоналізованою і надає водієві всю необхідну для водіння інформацію. Перемикання між п’ятьма режимами відображення інформації відбувається за допомогою кнопки прокрутки на кермі. «Персональний режим», відрегульований за допомогою сенсорного екрану дозволяє відобразити всю необхідну водію інформацію: підказки навігаційної системи, оповіщення допоміжних систем, параметри двигуна, бортовий комп’ютер, інформацію про маршрут і т.д. Візуальний ефект кожного з параметрів супроводжується приємною для очей анімацією.

На цьому удосконалення PEUGEOT i-Cockpit® не закінчуються. Так як задоволення від водіння лежить в основі ключових цінностей PEUGEOT, бренд розширює межі сприйняття. Простим натисненням на спеціальний перемикач, розташований поруч з кнопками-перемикачами, Новий PEUGEOT 3008 повністю перетворюється і в цей момент задіюються практично всі органи чуття:

 • Зір (шляхом зміни яскравості навколишнього освітлення і квітів на екранах);
 • Слух (шляхом налаштування параметрів еквалайзера);
 • Дотик (за допомогою точкового масажу, вбудованого в сидіння з можливістю використання до п’яти програм)
 • Нюх (за допомогою ароматизатора повітря)

i-Cockpit® Amplify пропонує високоякісні аромати, розроблені компанією Scentys і всесвітньо відомим парфумером Ентоні Лі (Antoine Lie).
Кожен з трьох запропонованих ароматів має свої особливості:

 • «Космічна шкіра» (Cosmic Cuir): яскравий і чуттєвий аромат, фірмовий запах бренду;
 • «Аеродинаміка» (Aerodrive): живий і стимулюючий аромат (за замовчуванням встановлений для режиму «Інтенсивний»);
 • «Гармонія лісу» (Harmony Wood): справжній і розслабляючий аромат (встановлений за замовчуванням для режиму «Розслабляючий»).

Доступні також три налаштування інтенсивності для кожного з ароматів.

Більш того, як і в PEUGEOT 308, зоровий, тактильний і слуховий канали сприйняття можуть бути додатково впливати за допомогою особливостей пакета Driver Sport Pack, який впливає на наступні параметри:

 • Більш точний і чуйний підсилювач керма;
 • Більш чуйна педаль акселератора;
 • Покращений відгук двигуна і коробки передач (на автоматичних версіях, де перемикач передач також встановлено на кермі);
 • Посилений спортивний звук двигуна (за допомогою цифрового підсилювача);
 • Більш інтенсивне відображення квітів на екранах (панель приладів і сенсорний екран) з додатковою інформацією про динаміку автомобіля

new peugeot 3008

Переможний досвід водіння

Бренд уже заробив відмінну репутацію в сфері надання видатного досвіду водіння, завдяки величезному досвіду інженерів у створенні автомобілів, за кермом яких приємно їздити незалежно від їх розмірів. У випадку з створенням SUV завдання ускладнюється: збільшений дорожній просвіт, висока посадка водія, піднятий центр ваги … В даному класі транспортних засобів часто вибір роблять на користь стилістичних рішень, на шкоду характеристикам керованості.

Але не в цьому випадку. З самого першого знайомства з новим PEUGEOT 3008 можна відчути магію. Автомобіль бездоганно тримає дорогу, має точне рульове управління, дарує небувале відчуття маневреності та безпеки, все саме так, як це повинно бути. Хіба це магія? Звичайно ж ні. Даний продукт — результат накопиченого досвіду і використання найбільш ефективних і сучасних технологій.

Завдяки новій платформі EMP2 і її широко відомим динамічним характеристикам, новий PEUGEOT 3008 надає унікальний баланс комфорту і зчеплення з дорогою, який дотепер не був відомий в сегменті C-SUV. Його підвіска особливим чином налаштовується під кожен силовий агрегат для того, щоб забезпечити видатний комфорт під час руху на такому автомобілі. Також вона вносить свій вклад в зниження ваги, оптимізуючи витрата палива і покращуючи показники пасивної безпеки і продуктивності.

Новий PEUGEOT 3008 — справжній SUV, але в першу чергу — це PEUGEOT! І як справжній кросовер він демонструє підвищену прохідність, особливо завдяки поліпшеній системі Advanced Grip Control.

Дана система зчеплення з дорожнім покриттям використовує такі технології:

 • Оптимізований контроль зчеплення з дорогою з п’ятьма режимами (Стандартний, Сніг, Бруд, Пісок, ESP OFF), управління системою відбувається за допомогою перемикача на центральній консолі;
 • Автомобіль обладнується спеціальної гумою 18 » M + S (Mud & Snow);
 • Система автоматичного контролю стійкості на спуску (Hill Assist Descent Control (HADC) — допоміжна функція, яка надає новий рівень безпеки при русі по крутих схилах. Інноваційність системи полягає в можливості автомобіля пересуватися з дуже низькою швидкістю (3 км / год) в умовах максимального контролю і повної безпеки. Ця функція активується за допомогою кнопки на центральній консолі.

Водію та пасажирам залишається, розслабившись, насолоджуватися поїздкою! Новий PEUGEOT 3008 запрошує в салон з першокласним комфортом, завдяки відмінній звукоізоляції і безлічі особливостей для забезпечення максимального задоволення:

 • Передні сидіння-ковші, які в якості опції, можуть бути обладнані 8-точкової пневматичною системою масажу;
 • Велика панорамний дах, який обладнується спеціальною підсвіткою;
 • Преміальна аудіо система відомого французького виробника FOCAL®.

Завдяки ексклюзивному партнерству з виробником преміальних аудіо систем FOCAL®, PEUGEOT першим в світі пропонує автомобілі з вбудованою з заводу Hi-Fi системою з технологією FOCAL®.

Рух на такому автомобілі приносить величезне задоволення, все відчуття посилюються завдяки компактному керму, при цьому водій може використовувати максимальний потенціал авто, завдяки великій кількості допоміжних систем. Системи допомоги водієві останнього покоління (Advanced Driver Assistance System) мінімізують вплив будь-яких небезпек на дорозі за допомогою ряду помічників:

 • Системи активного гальмування Active Safety Brake і оповіщення про скорочення дистанції Distance Alert;
 • Система контролю смуги руху;
 • Система контролю концентрації водія;
 • Автоматична адаптивна система перемикання ближнього і дальнього світла;
 • Адаптивний круїз-контроль з Стоп-функцією (для автоматичних коробок передач);
 • Система активного моніторингу сліпих зон.

При маневруванні в місті водієві також допоможе система Visio Park (надає оглядовість на 360° навколо автомобіля) і система допомоги при парковці Park Assist останнього покоління.

Новий PEUGEOT 3008 так само, як і його власник — рухається в ногу з часом. Автомобіль дозволяє завжди залишатися на зв’язку, будучи за кермом, і при цьому керувати автомобілем спокійно і безпечно, завдяки таким функціям, як дублювання екрану смартфона на сенсорному екрані в салоні (Mirror Screen), бездротова (індукційна) зарядка смартфона (для обладнання, сумісного з стандартом Qi) і 3D-навігація.

За допомогою функції Mirror Screen зображення з екрану смартфона можна вивести на монітор в салоні автомобіля для зручного використання додатків. Функція сумісна з протоколами MirrorLink (для смартфонів на Android), Android Auto і Apple Carplay ™ (для iPhone 5 і вище). А простим натисканням кнопки на кермі включається функція дистанційного розпізнавання голосу через смартфон (Android S-Voice і Apple Siri). Не відводячи погляд від дороги, і повністю зберігаючи безпеку, водій отримує нові можливості: здійснювати дзвінки, вибирати музику, читати і відправляти текстові повідомлення, отримувати інформацію про маршрут … завжди на зв’язку!

Вся ця інформація подається водієві найбільш простим і інтуїтивно зрозумілим способом. Інтерфейс нового PEUGEOT 3008 дозволяє без зайвих зусиль використовувати всі доступні функції.

Новый peugeot 3008

Інтелектуальний дизайн для щоденного використання

Продуманий дизайн не закінчується забезпеченням пасажирів автомобіля кращими функціями комфорту і безпеки, доступними на ринку. Новий PEUGEOT 3008 закликає пасажирів проводити незабутній час в своєму автомобілі, тому забезпечує максимальну універсальність. Його модульність, разом з розумними функціями були продумані так, щоб задовольнити всі очікування і впоратися з усіма ситуаціями. Система роздільного складання задніх сидінь «Magic Flat» в співвідношенні 2 / 3-1 / 3 дозволяє створити плоску поверхню для перевезення вантажу. Потрібно транспортувати речі окремо? Хочете з легкістю завантажити необхідний багаж і отримати максимальне задоволення від подорожі? Інноваційна висувна підлога з двома позиціями дозволяє легко використовувати багажне відділення, і ви навіть можете зручно на ній сидіти, щоб не забруднити. Необхідно перевести особливо довгий багаж? Складне пасажирське сидіння створить простір для транспортування вантажу до 3 метрів в довжину! Також у всіх версій автомобіля підлокітник заднього ряду сидінь відкриває доступ до багажного відділення для полегшення перевезення довгомірних предметів (наприклад, лиж). Додайте до цього двері багажника, які можуть відкриватися і закриватися без допомоги рук, за допомогою простого руху ноги під заднім бампером. Насправді, універсальність нового PEUGEOT 3008 вирішить будь-які потреби власника!

Автомобіль також має ряд переваг від оптимізованого будови кузова, і завоює прихильність споживачів не тільки своїми габаритами, але і найбільшим простором салону!

Що стосується внутрішнього простору, обсяг багажника помітно збільшився в порівнянні з попереднім поколінням.

Оптимізована будова кузова забезпечила якісну зміну маси автомобіля. Переваги нової платформи EMP2 разом з оптимізованим співвідношенням маса / об’єм / обладнання внесло свої корективи. Споряджена маса нового PEUGEOT 3008, обладнаного бензиновим двигуном, дорівнює всього 1 325 кг і 1375 кг — для дизельної версії.

Зусилля, витрачені на оптимізацію будови кузова автомобіля і зниження його ваги, — ключовий фактор знаходити власні шляхи розв’язання для зменшення рівня споживання палива і кількості викидів CO2. Але це не все. Аеродинамічний дизайн і оптимізовані габарити дозволили досягти чудової показника CxA на рівні 0,76 м2. Використання шин з ультранизьким опором (Ultra Low Rolling Resistance або ULRR) і установка 17 «і 18″, або навіть 19 » (205 55 R19) дисків роблять PEUGEOT 3008 ще більш економічним.

Нарешті, в Європі новий PEUGEOT 3008 буде обладнуватися бензиновими і дизельними двигунами стандарту Євро 6.1, які є потужними … і демонструють ультра-низький рівень споживання палива.

Отже, всі бензинові версії є кращими в своєму класі і за показниками потужності! Показник викидів CO2 для двигуна PureTech 1,2 л 130 к.с. S & S составляет115 CO2 г / км, в той час як для THP двигуна об’ємом 1.6 л і потужністю 165 к.с. S & S з 6-ступінчастою автоматичною трансмісією — тільки 129 г / км СО2.

Новий PEUGEOT 3008 збирається на заводі в м. Сошо, а двигуни постачають заводи French Trémery і Douvrin, що забезпечує гарантію якості.

Новий PEUGEOT 3008 вперше буде представлений громадськості на Паризькому автосалоні восени 2016 року, а світові продажі почнуться в жовтні.

Поділитися