Новий Peugeot 308 по нововму ексклюзивному курсу 18,23 грн. / дол.

До кінця липня на Новий Peugeot 308, який є володарем титулу Автомобіль 2014 року в Європі, в автоцентрі Peugeot  ТОВ «ТерКо Авто Град»  діє нова ексклюзивна ціна, розрахована за зниженим курсом 18,23 грн / дол.

Новий Peugeot 308 створений, щоб дарувати незабутні відчуття від водіння. Але чи може автомобіль мрії, Новий Peugeot 308, викликати ще більше емоцій? Може, якщо його придбати за вигідною ціною, розрахованою за зниженим фіксованим курсом 18,23 грн / дол.

Новий Peugeot 308, володар почесного титулу Автомобіль року в Європі 2014 року, виділяється не тільки стильним сучасним дизайном.
Інноваційний і ергономічний салон і високотехнологічне оснащення (наприклад, система моніторингу сліпих зон, камера заднього виду, система автопарковки та ін.) роблять кожну поїздку на цьому автомобілі незабутньою і комфортною. Сильною перевагою автомобіля є і лінійка економічних і ефективних двигунів, що як ніколи актуально для автомобілістів.

Так, популярна в Україні модель з дизельним двигуном HDi об’ємом 1.6 л з і 5-ступінчастою МКПП споживає всього 3,8 л в змішаному циклі. У червні всі ці переваги доповнює спеціальна ексклюзивна ціна на автомобіль, розрахована за спеціальним курсом 18,23 грн / дол.

Деталі в автоцентрі Peugeot з адресою: м. Тернопіль, вул. Об’їзна, 23, ТОВ «ТерКо Авто Град», тел.: (0352) 47-55-58

Поділитися