Оголошені ціни на новий фургон PEUGEOT Expert

Новий фургон PEUGEOT Expert є втіленням стратегії бренду по відновленню та розвитку пропозиції PEUGEOT на ринку комерційних автомобілів. Новий PEUGEOT Expert об’єднав в собі всі переваги нової модульної платформи EMP2: оптимальні габарити і маневреність для використання в міському середовищі, функціональність і значний обсяг вантажного відсіку. Новинка порадує майбутніх клієнтів широким вибором модифікацій для вантажних перевезень. Більш того, одними з ключових переваг нової моделі на ринку стануть паливна економічність і висока маневреність для ефективного використання в міських умовах. В Україні новинка буде доступна за ціною від 564 400.

Нова платформа — запорука максимальної комерційної ефективності

Модульна платформа EMP2 дає можливість використовувати PEUGEOT Expert фургон в самих різних областях практичного застосування і відповідати різним вимогам незалежно від обсягу бізнесу власника. Новий фургон PEUGEOT поєднує в собі компактні габарити і місткий багажний відсік, що особливо важливо для сегмента малотоннажних комерційних автомобілів. Платформа EMP2 дає масу таких переваг, як чудова маневреність, велика корисне навантаження і широкий спектр заводських версій.

Модель буде доступна в різних варіантах довжини, з двома або трьома передніми сидіннями. Завдяки вантажної довжині до 4м, максимальному корисному об’єму 6,6 куб.м і 1400 кг корисного навантаження, новий фургон PEUGEOT Expert має величезний потенціал для трансформацій і дозволяє максимально корисно використовувати вантажний відсік.

Практичний і функціональний дизайн. Удосконалена ергономіка

Новий фургон PEUGEOT Expert був спроектований як надійний і функціональний автомобіль. Бічні молдинги, широкі прорізи дверей і низька навантажувальна висота — характеристики, що відповідає вимогам самого вимогливого перевізника. Чудова ергономіка дозволяє водієві менше втомлюватися за кермом і виконувати максимальний обсяг робіт. У новому Expert фургон завдяки високій посадці водій має відмінний огляд дороги. Приладова панель і рульове колесо розташовані у вертикальній позиції, що дозволяє відчути всі переваги «командирської» посадки позашляховика і комфорт седана. Водійський кокпіт забезпечує ергономічне управління і робить будь-яку поїздку простіше і зручніше. А ефективне головне освітлення дозволяють повністю контролювати дорожню ситуацію навіть в темний час доби.

Кращий рівень безпеки в своєму класі

Безпека PEUGEOT Expert отримала оцінку 5 зірок за підсумками тестів Euro NCAP, опублікованих в грудні 2015 року. Геометрія кузова, численні системи активної і пасивної безпеки в поєднанні з чудовою ергономікою дозволяють використовувати фургон максимально ефективно і вигідно. Електронні помічники покликані допомагати водієві в складних дорожніх ситуаціях і забезпечити надійну і безпечну експлуатацію автомобіля.

Комплектації для українського ринку

На українському ринку Новий фургон PEUGEOT Expert буде доступний в трьох варіантах довжини з економічним дизельним двигуном HDi потужністю 90 к.с. або 150 к.с. на вибір і механічною коробкою передач. В Україні новинка буде доступна за ціною від 564 400.

Поділитися