Про акцію: Зимова гума, паливо і сервісне обслуговування в подарунок *!

7427-410464

PEUGEOT Україна дарує тільки корисні подарунки: при покупці пасажирського мінівена PEUGEOT Expert до 31 грудня 2016 року клієнти отримають в подарунок * комплект зимових шин, 500 л дизельного палива та комплексне повне сервісне обслуговування.

Мінівен PEUGEOT Expert Tepee, експерт в пасажирських перевезеннях і сімейних подорожах, дозволяє з комфортом перевозити до 8 чоловік. Економічний дизельний двигун 2,0 HDi, модульність і широкі можливості трансформації салону роблять модель не тільки практичною і місткою, але і перетворюють її в престижний професійний транспортний засіб. У жовтні мінівен доступний за вигідною ціною від 745 600. — Одна з найбільш привабливих пропозицій на ринку!

Тільки до 31 грудня 2016 року в офіційній дилерській мережі PEUGEOT діє акція «PEUGEOT Expert: все включено». Згідно з умовами акції, кожен покупець пасажирського мінівена PEUGEOT Expert Tepee з 14 жовтня до 31 грудня 2016 роки отримає в подарунок 500 л дизельного палива, комплект зимової гуми Nokian і комплексне повне сервісне обслуговування, в який входить: розширена гарантія виробника до 3-х років або 100 тис. км пробігу (в залежності від того, що настане раніше), гарантійна заміна всіх деталей природного зносу в межах передбаченого ліміту (3 роки / 100 тис. км), а також всі планові регулярні ТО в рамках ліміту. Дана акція дозволить на тривалий час забути про експлуатаційні витрати, що дуже актуально відразу після покупки автомобіля.

* Під подарунком мається на увазі покупка зазначеного переліку товарів і послуг за 3,60 грн.

Поділитися