Седан PEUGEOT 301 — надійний автомобіль з вигодою 6,70 грн. на кожному доларі

Peugeot 301 ukrСедан PEUGEOT 301 додає до всіх своїх позитивних якостей ще один важливий плюс: тільки до кінця квітня ви можете купити цей надійний автомобіль з економією 6,70 грн. на кожному доларі.

Автомобіль PEUGEOT 301 виробляється в Європі спеціально для країн зі складними умовами експлуатації. Він пройшов 21 000 годин випробувань двигуна, 5 000 днів екстремальних тестів 2 500 перевірок якості. Автомобіль відрізняється збільшеним дорожнім просвітом, подвійними ущільнювачами, потужної сталевий захистом двигуна.

Підвіска PEUGEOT 301 гарантує чудовий баланс між комфортною їздою і курсовою стійкістю з урахуванням стану поверхні доріг. В результаті модель 301 відмінно справляється з будь-якими нерівностями траси. Стабільність руху і комфорт в салоні залишаються на високому рівні навіть при їзді по дуже поганій дорозі.

У салоні PEUGEOT 301 переважає простір, який служить еталоном для даного класу автомобілів. Сучасна збільшена платформа автомобіля і велика довжина (4,4 м) вигідно виділяють Peugeot 301 між конкурентами. Серед інших переваг моделі:

  • Рекордно великий простір для пасажирів заднього ряду (база 2,65 м)
  • Обсяг багажника 506 л (завмер VDA)
  • Відмінна керованість, в поєднанні з високим рівнем комфорту
  • Широкий спектр обладнання для забезпечення безпеки
    Нагадуємо, що у всіх дилерських центрах діє програма «Peugeot Finance». Програма включає спеціальні умови по кредитуванню, лізингу та страхування автомобілів: ставка 0% річних за кредитами на період до 2-х років, 0% перший внесок при лізингу, вигідні пропозиції КАСКО в страхових компаніях-партнерах.
Поділитися