Техобслуговування за фіксованою вартістю зі знижкою до 25%

525822364З новою програмою сервісного обслуговування від PEUGEOT кожен вік авто має свої переваги. Тепер ТО можна пройти за єдиною вигідною вартості, фіксованого для офіційних дилерських центрів у кожному з регіонів України. Крім того, на ТО автомобілів в післягарантійний період діє знижка до 25%.

PEUGEOT фіксує вартість ТО. Тепер проходити технічне обслуговування стало вигідніше — єдина фіксована ціна ТО діє у всіх офіційних дилерських центрах PEUGEOT одного регіону і включає в себе вартість робіт з діагностики і ремонту, запасних частин і витратних матеріалів.

Дізнатися вартість чергового планового ТО, можна на сайті www.to.peugeot.ua: для цього достатньо ввести регіон обслуговування, модель і тип двигуна автомобіля і система автоматично прорахує вартість послуги.

Крім того, нова сервісна програма передбачає знижки на обслуговування автомобіля в післягарантійний період до 25% від стандартної вартості ТО в залежності від віку автомобіля:

15% знижки на ТО надається для всіх автомобілів старше двох років (починаючи з 3 року і до 4 років включно);
25% знижки на ТО всіх автомобілів у віці від 5 років і старше.

Детальнішу інформацію Ви можете отримати в офіційному дилерському центрі PEUGEOT в м. Тернопіль ТОВ «ТерКо Авто Град» за адресою: м. Тернопіль, вул. Об’їзна, 23, тел. (0352) 47-55-56

Поділитися