Kроссовери Peugeot +2015 року випуску за акційним курсом 17,81 грн / дол.

20083008

Які б маршрути ви не проклали, чи то по метушливим вулицях мегаполісу, чи то по вибоїнах бездоріжжя, кросовери Peugeot 2008 і 3008 з упевненістю подолають будь-які випробування. У тому числі, і випробування нестабільним курсом, який зафіксований на рівні 17,81 грн / дол. По всій дилерській мережі Peugeot Ukraine.

Скористайтеся вигідною пропозицією від ТерКо Авто Град, яке діє на універсальні кросовери Peugeot 2008 і Peugeot 3008 2015 року випуску. Залиште заявку на сайті і отримаєте спеціальну цінову пропозицію на автомобілі.

Peugeot 2008 поєднує в собі характеристики кросовера і хетчбека, що, безумовно, є перевагою для власників: він компактний, але в теж час місткий; демонструє хороші динамічні характеристики, але в теж час економічний — в змішаному циклі витрата палива складає всього 4,9 л / 100 км. А граціозний силует Peugeot 2008 зі збільшеним дорожнім просвітом і опуклими колісними арками, свідчить про впевнену і харизматичною автомобільної натурі. Широкий набір бортових систем, управління якими відбувається на інтуїтивному рівні, створюють максимальний комфорт і безпеку для водія і пасажирів.

Елегантний і надійний Peugeot 3008 покликаний дарувати незабутні враження і приносити справжнє задоволення від водіння. Поряд зі стильним зовнішнім виглядом і комфортним салоном, автомобіль відрізняється надзвичайною місткістю — 1241 л вантажного простору в багажнику (при складених спинках крісел).

Водійське місце в автомобілі нагадує «кабіну пілота», де все знаходиться під рукою і розташоване максимально зручно, а висока посадка водія забезпечує прекрасну оглядовість дороги.

Кросовер оснащений безліччю сучасних систем, покликаних допомогти водієві на дорозі і надати максимальний комфорт і безпеку під час поїздки, наприклад, система Grip Control забезпечить отпимального зчеплення шин з дорожнім покриттям при будь-яких погодних умовах.

 

 

 

Поділитися