Peugeot 308 Огляд Характеристики Фото та відео
 headnew308
НОВИЙ 308 НЕПЕРЕСІЧНИЙ ДИЗАЙН

Новий хетбек PEUGEOT 308 став сміливішим, ніж будь-коли. Тож приготуйтеся до справжнього драйву.
peugeot-308-2017-201-fr.283857.20  ХАРАКТЕР ТА ПОТУЖНІСТЬ

Приготуйтеся, адже на вас чекає кохання з першого погляду адже достатньо одного погляду, щоб оцінити особистіть нового PEUGEOT 308. Знаменитий лев Peugeot посідає чільне місце на виразній решітці радіатора, елегантності автомобілю додають також  16-ти дюймові диски Zyrcon i . Новий компактний 5-дверний хетчбек PEUGEOT 308  має повністю інтегровані світлодіодні ходові вогні та галогенові фари,i що додають помітності на дорозі.

НОВИЙ 308 GT LINE — СПОРТИВНИЙ ДИЗАЙН

 

Без имени-2

 СТИЛЬ, ЩО ВИРІЗНЯЄТЬСЯ

Сміливі, чисті та розкішні лінії, матеріали найвищого ґатунку — новий PEUGEOT 308 GT Line може похизуватися стильним спортивним дизайном. Високоякісне оздоблення з «ефектом шкіри»/ Oxford Mistral зі швами червоного кольору, кермо, повністю оздоблене шкірою з алюмінієвими акцентами – ви будете насолоджуватися інтер’єром щодня.

ЗАВЖДИ НА ЗВ’ЯЗКУ

Покладіть край метушні за кермом за допомогою новітнім засобам допомоги водію та навігаційный 3D-системі з розпізнаванням голосу. Ваш смартфон під’єднується до сенсорного екрану за допомогою фукнції Mirror Screen Triple Playi, що надає максимум комфорту в салоні.

 

 

 

 

Поділитися