Новий
308
Огляд Характеристики
НОВИЙ PEUGEOT 308

Новий PEUGEOT 308 удостоївся гордого звання «Автомобіль Року — 2014». В рамках проведення Міжнародного Автомобільного Салону в Женеві, 3 березня 2014 оновлена версія популярного авто була заслужено нагороджена престижною премією, яку моделі французького виробництва присвоїло авторитетне журі, що складалося з 58 професійних журналістів з 22 двох різних країн Європи.

Власники автомобілів французької марки Peugeot!
З метою висловити свою вдячність за вірність і відданість нашій марці, ми пропонуємо вашій увазі спеціально розроблене пропозицію за програмою кредитування та обміну автомобілів Trade-In. При покупці автомобіля Peugeot 308 2014 модельного року ви зможете отримати вигоду до 30 000 рублів. Крім того, покупців автомобілів в нашому салоні чекає безліч додаткових акцій, опцій і унікальних можливостей, включаючи одержання кредиту за ставками всього


1 ПРИНЦИПОВО НОВИЙ ДИЗАЙН

Виконавчий директор дизайнерського відділу компанії Peugeot Жиль Відаль так характеризує оновлений автомобіль: «Новий Peugeot 308 — це втілення інноваційного дизайну в сукупності з продуманими технологічними рішеннями, істинне уособлення чудового рівня надійності та якості».
За рахунок вражаюче компактних розмірів, підкреслених виміряними пропорціями поліпшеного кузова, автомобіль зниженою маси став набагато більш швидкісним, маневреним і динамічним.
Вдосконалений Peugeot 308 обладнаний новими фарами, а їх конфігурація була дещо змінена. На передній частині авто красується світлодіодна оптика, що відрізняє чіткою геометрією і великою виразністю. Вона буквально нагадує розкішні дорогоцінні камені і додає зухвалому «погляду» новинки Peugeot звабливий, чарівний вигляд. Сплутати цей автомобіль з іншими представниками автомобільної промисловості в даному сегменті просто неможливо! Стрімкість і динамічність сучасного способу ідеально завершує задня оптика.

2 САЛОН У СТИЛІ I-COCKPIT

Протягом багатьох років в рамках Міжнародного Автомобільного Фестивалю, що проходить у французькій столиці, представникам автомобільних компаній вручають нагороди за особливі досягнення в області краси та дизайну створюваного транспорту. Переможця в цій номінації вибирає група експертів, причому не тільки в сфері автомобілебудування, але також в галузі дизайну та моди, культури та навіть архітектури.
Премія в категорії «Кращий інтер’єр року-2014» була вручена за вміння поєднувати стиль, дизайн і комфортабельність з практичністю і зручністю використання основних елементів і приладів у салоні. Претендували на це почесне звання моделі, розроблені протягом 2013 року. І ось призером у цій категорії став новий Пежо 308, що обійшов більше десятка серйозних конкурентів.
Настільки висока нагорода — яскраве підтвердження того, що актуальний і комфортабельний інтер’єр оновленої моделі дійсно може називатися інноваційними, естетичними і зручними для клієнтів! Вдосконалений автомобіль просто приголомшив компетентне журі своїми яскравими, оригінальними рисами, адже він оформлений у фірмовому стилі компанії — в стилі i-Cockpit.
У просторому салоні розташувалися невеликих розміром рульове колесо, а поверх нього — інтуїтивно зрозуміла приладова панель, значних розмірів сенсорний дисплей 9,7 «, що розмістився на центральній консолі. Ці елементи значно полегшують керування автомобілем, і водій може отримувати справжню насолоду від їзди, контролюючи показання приладів без відриву від дороги!

3 СВІТОДІОДНЕ ОСВІТЛЕННЯ

Peugeot 308 обладнаний світлодіодними фарами. Вони виразні і яскраві, а тому відмінно підкреслюють стрімкий і динамічний образ авто.
Дана модель — перша у своєму класі (C) оснащена оптикою Full-LED. Всього в передніх фарах налічується 62 світлодіода (по 31 — у кожній фарі):

  • 10 — ближнього освітлення;
  • 2 LED-модуля з 4 мікро-ліхтарями для дальнього освітлення;
  • 13 — в ходових вогнях.

4 ЯКІСТЬ ТА ТЕХНОЛОГІЙНІСТЬ

Новий Пежо 308 побудований на платформі Efficient Modular Platform 2 (EMP2). Вона забезпечила компактність авто довжиною 4,25 м, меншу масу і відмінні динамічні характеристики при низькому викиді СО2 і витрату бензину. Це найбільш технологічна платформа, а в процесі її проектування подано 116 заявок на патент! Модель обладнується новою 6-швидкісною АКП, завдяки якій може розігнатися до 100 км / год за 8,5 секунд. А витрата палива складе 6,5 літрів на 100 км при їзді в місті!
Пежо 308 уособлює еволюцію бренду. Основна перевага новинки — чудовий рівень якості. Адже якість була пріоритетом, найважливішою метою розробників впродовж всього процесу проектування авто. Найдрібніші деталі оформлення салону і кузова виконані з особливою акуратністю і копіткістю. Кожен елемент покликаний дарувати водієві справжнє задоволення від керування автомобілем — від невеликого керма і сенсорного інтуїтивно зрозумілого монітора до приладової панелі, розташованої високо над кермом. Виробництво оновленої моделі марки Peugeot налагоджено на французькому заводі в Сошо.

5 КРАЩИЙ АВТОМОБІЛЬ 2014 РОКУ

Новий Пежо 308 був нагороджений премією «Кращий автомобіль-2014». Це горде звання новинці присвоєно за результатами голосування, в якому взяли участь 58 професіоналів у галузі журналістики, що представляли 22 країни Європи. Однак Peugeot 308 може похвастати та іншими нагородами, в тому числі такими, як:

  • Премія видання «Fleet World» у номінації «Новий автомобіль року»;
  • Премія Міжнародного Автомобільного Фестивалю в номінації «Кращий інтер’єр року»;
  • Звання «Самое екологічне авто-2014»;
  • Звання «Автомобіль року-2014» за версією премії «Swiss Car of the Year»;
  • «Краще компактне авто-2014» за версією авторитетного французького журналу «L’Automobile».
Поділитися