Новий 2008 Огляд Екстер’єр Інтер’єр Технології Безпека Технічна інформація Комплектація та ціни Відео
 3 ПРИЧИН ОБРАТИ Новий 2008


1 СПОКУСЛИВА МІЦНІСТЬ КРОСОВЕРА

Захоплююче кермування, елегантний дизайн, безкомпромісна якість – PEUGEOT створений, щоб дарувати надзвичайні відчуття.
Новий крососвер PEUGEOT 2008 не має собі рівних у сегменті компактних кросоверів. Пориньте у світ виняткового дизайну, cправжньої сили та індивідуальності, що робить PEUGEOT 2008 одночасно надійним та витонченим.

2 КРОСОВЕР. ЩО ДАРУЄ НЕПОВТОРНІ ВРАЖЕННЯ

Peugeot_SUV2008_Layout1-1

 

Завдяки розкішним матеріалам та витонченому виконанню новий компактний кросовер PEUGEOT 2008 стане вашою перепусткою у світ яскравих вражень. Влаштовуйтесь зручніше у фірмовому салоні PEUGEOT i-Cockpit®. Компактне кермо, розміщена на рівні очей панель приладів та великий сенсорний екран забезпечать легке, інтуїтивне та безпечне кермування автомобілем.
PEUGEOT 2008 має широкий набір сучасних технологічних рішень: системи допомоги водієві, а також зв’язку та безпеки допоможуть посилити ці відчуття та насолодитися унікальними враженнями від кермування.

3 ВИСОКОТЕХНОЛОГІЧНИЙ КРОСОВЕР

 

 

 

 

 

 

 

Двома ключовими перевагами нового PEUGEOT 2008 є його обтічна форма та ретельно оптимізована вага i. А його сучасні та потужні двигуни PureTech дозволять тримати під контролем витрати пального та вміст CO2 у відпрацьованих газах i.

Ви також зможете насолодитися м’яким та економічним кермуванням з автоматичною шестиступеневою трансмісією EAT6, i яка забезпечує швидке та плавне перемикання передач.

Поділитися