Новий 2008 Огляд Екстер’єр Інтер’єр Технології Безпека Технічна інформація Комплектація та ціни Відео

БЕЗПЕКА

СИСТЕМА АКТИВНОГО ГАЛЬМУВАННЯ

Active City Brake (Система активного гальмування в місті) це нова технологія, що спрацьовує при швидкості руху 30 км/год та нижче у ситуаціях, коли водій не встигає зреагувати, та покликана знизити кількість аварій на вулицях міст, або мінімізувати їхні наслідки.
Сенсорний лазер ближньої дії (Lidar), встановлений над лобовим склом, розпізнає транспортні засоби, які рухаються в тому ж напрямку або знаходяться в нерухомому стані i. Данна система здатна автоматично задіювати максимум гальмівного зусилля i, для того щоб уникнути зіткнення або мінімізувати його наслідки шляхом зменшення швидкості. В деяких випадках система може повністю зупинити автомобіль, для того щоб уникнути зіткнення з траснпортним засобом, що знаходиться попереду.

 

ESP (СИСТЕМА ДИНАМІЧНОЇ СТАБІЛІЗАЦІЇ)

Компактний кросовер PEUGEOT 2008 обладнаний в якості стандартного оснащення системою ESP (Система динамічної стабілізації), що включає системи ASR (Система протиковзання), DSC (Система курсової стійкості), EBA (Система допомоги при екстренному гальмуванні), ABS (Антиблокувальна система) та EBFD (Система електронного розподілу гальмівного зусилля.
В залежності від обраного двигуна, система ESP може поєднуватись з системою допомоги при русі вгору Hill Assist, яка тимчасово утримує транспортний засіб на місці i, що дає вам час переставити ногу з педалі тормозу на педаль газу, коли ви починаєте рух на схилі.

КОНСТРУКЦІЯ КУЗОВУ

Peugeot_SUV2008_Layout1-5

Новий кросовер Peugeot 2008 має надлегку конструкцію кузову. Вона була розроблена таким чином, щоб максимізувати накопичення енергії, яка вивільняється при різноманітних впливах, знижуючи до мінімуму тим самим негативні наслідки для пасажирів, транспортних засобів та пішоходів.
Результатом є легкий, міцний автомобільi, який забезпечує жваве пересування, оптимізує витрати палива та дарує задоволення від кермування.

 

 

Поділитися