Новий 2008 Огляд Екстер’єр Інтер’єр Технології Безпека Технічна інформація Комплектація та ціни Відео

ТЕХНОЛОГІЇ

GRIP CONTROL®

Peugeot_SUV2008_Layout15-3-1

Наявність технології Grip Control® означає, що PEUGEOT 2008 здатний пристосовуватися до будь-яких дорожніх умов, дозволяючи вам відкривати нові горизонти… Універсальний та чутливий Grip Control® оптимізує силу зчеплення залежно від типу місцевості, коригуючи роботу передніх коліс за допомогою системи динамічної стабілізації (ESP). Система доступна для автомобілів з двигунами потужністю від 100 к.с. з механічною та автоматичною трансмісіями. Автомобілі з системою Grip Control® комплектуються зимовою резиною 16″ та 17″ Mud & Snow i.

Peugeot_SUV2008_Layout15-3-2

Grip Control® пропонує 5 режимів кермування, перемикання відбувається за допомогою спеціального важелю на центральній консолі:

- Стандарт i
— Сніг, зима i
— Бруд, болото i
— Пісок i
— ESP Off (вимкнення ESP) i

ДВИГУНИ ТА КОРОБКА ПЕРЕДАЧ EAT6

Peugeot_SUV2008_Layout15-1-1

Новий кросовер PEUGEOT 2008 пропонує вам турбований бензиновий двигун PureTech, який в 2016 році отримав нагороду «Engine of the year». Двигун працює на пальному стандарту Євро 6 і має високу продуктивність та низькі експлуатаційні витрати. У порівнянні з попередніми моделями двигун став легшим та більш компактним, а так – його продуктивність зросла. Версія 1.2 л PureTech 110 к.с. S&S оснащена автоматичною шестиступеневою коробкою EAT6 для швидкого та плавного перемикання передач.

СТАБІЛІЗУЮЧІ КОМПОНЕНТИ

Компактний кросовер із витонченим силуетом PEUGEOT 2008 чудово тримає дорогу, завдяки оптимізованій вазі i та чотирьом важливим стабілізуючим компонентам. Пружини, амортизатори, стабілізатори поперечної стійкості, блок осі передніх коліс та задня поперечина рами були спеціально розроблені для того, щоб дозволити двигуну демонструвати найкращу динаміку та ефективність.

Автомобіль має відмінну стійкість, а профіль рульового управління адаптовано відповідно до кожного стабілізуючого компоненту.

Peugeot_SUV2008_Layout4-1

ТЕХНОЛОГІЯ PARK ASSIST ТА КАМЕРА ЗАДНЬОГО ВИДУ

Peugeot_SUV2008_Layout15_2-1

Технологія Park Assist i визначає доступний простір для паркування та допомагає вам з маневрами під час заїзду/виїзду незалежно від того, чи це паралельне паркування, чи заїзд на парко-місце. При швидкості менше 8 км/год вона автоматично бере контроль над кермуванням та супроводжує процес візуальною та аудіо інформацією.Ви можете відновити контроль над кермуванням, гальмуванням, перемиканням передач та зчепленням, якщо ваш автомобіль обладнано механічною коробкою передач.

ОСВІТЛЕННЯ

2016-07-07_161100

PEUGEOT 2008 пропонує новий світловий підпис фар. Високотехнологічні світлодіодни фари i, мають чорне та хромоване оздоблення. Фари головного світла надають кросоверу упізнаванний котячий вигляд. Видимість була оптимізована, особливо вздовж узбіччя дороги та при здійсненні поворотів.

Задні фари отримали повністю світлодіодні (LED) ліхтарі з об’ємним 3D дизайном елементів у вигляді «кігтів лева». Цей фірмовий «кіготь» у ліхтарях вже став однією з частин індивідуального стилю Peugeot і присутній у всіх версія модельного ряду Нового кросовера 2008.

ФУНКЦІЯ MIRROR SCREEN

2016-07-07_161151

Функція Mirror Screen i дозволяє користуватись сумісними смартфонами на 7-дюймовому сенсорному екрані в салоні авто за допомогою додатків i MirrorLink® i або Apple CarplayTM i.

Для зручного використання та повної безпеки під час кермування автомобілем, сумісні додатки відображають із використанням інтерфейсу, який спеціально розроблений для водіння.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Поділитися