Новий 2008 Огляд Екстер’єр Інтер’єр Технології Безпека Технічна інформація Комплектація та ціни Відео

ТЕХНІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

АВТОМАТИЧНА КОРОБКА ПЕРЕДАЧ EAT6

Peugeot_SUV2008_Layout1-6

Кросовер PEUGEOT 2008 обладнаний 6-ступеневою автоматичною коробкою передач EAT6 для версії з двигуном PureTech об’ємом 1,2 л та потужністю 110 к.с. та системою S&S, що дозволило оптимізувати рівень витрати пального при видатних динамічних характеристиках автомобіля. Технологія Quickshift робить процес перемикання передач швидким та плавним.

У той же час, його потужність (енергоефективність) практично дорівнює показникам версії з механічною коробкою передач, завдяки зниженню внутрішнього тертя і додаванню перетворювачів/нейтралізаторів, які замикають кожен раз, коли потрібно уникнути просковзування.

Різниця у кількості викидів шкідливих речовим між даною версією та версією з механічною трансмісією була знижена до 7 г/км (при комплектуванні резиною, що відповідає стандартам ISO), це робить дану версію винятковою з точки зору показників витрати палива та отримуваного задоволення від кермування.

ДВИГУНИ PureTech

Peugeot_SUV2008_Layout4-7Новітній 3-циліндровий двигун пропонує безкомпромісну ефективність: модульний та компактний агрегат поєднує в собі надзвичайну якість та виняткову продуктивність. Такий двигун гарантує небувале задоволення від кермування автомобілем, навіть при дуже низьких оборотах він пропонує першокласний низький крутний момент. Таким чином, без будь-яких втрат з точки зору потужності або отримуваного задоволення, цей технологічний прорив забезпечує скорочення витрати пального і викидів CO2 на 25%.

Турбо-двигун PureTech об’ємом 1,2 л та потужністю 110 л.с. S&S агрегується автоматичною трансмісією EAT6 та демонструє показник викидів CO2 на рівні всього 121 г/км, що робить даний двигун еталоном у своєму сегменті.

СИСТЕМА STOP & START

Peugeot_SUV2008_Layout4-5Швидка, ефективна та тиха технологія Stop & Start переводить двигун у «режим очікування», коли автомобіль зупиняється. Як результат — покращений контроль над витратою пального та зниження викидів CO2.

Коли відпускається педаль тормозу, робота двигуна відновлюється миттєво, без звуку та вібрацій.

 

 

 

 

 

 

 

ГАБАРИТИ

http://peugeot.terko.com.ua/wp-content/uploads/2016/07/Peugeot_SUV2008_Layout-14_1-2.jpghttp://peugeot.terko.com.ua/wp-content/uploads/2016/07/Peugeot_SUV2008_Layout-14_2-2.jpghttp://peugeot.terko.com.ua/wp-content/uploads/2016/07/Peugeot_SUV2008_Layout-14_3-2.jpg

 

Поділитися