Новий 2008 Огляд Екстер’єр Інтер’єр Технології Безпека Технічна інформація Комплектація та ціни Відео

ЕКСТЕР’ЄР

КОМПАКТНИЙ КРОСОВЕР


PEUGEOT 2008 – це компактний кросовер з інноваційним зовнішнім виглядом.

Його дизайн має всі характерні риси сегмента кросоверів, автомобіль випромінює надзвичайну силу та стійкість. Розширені колісні аркиi, вертикальна решітка радіатора, захисні накладки на кузові i а також дах, який хвилею простирається під рейлінгами, спеціальні вставки над задніми дверима та спойлер – все це робить свій внесок у вишуканий дизайн.

МІЦНИЙ КРОСОВЕР

Peugeot_2008_SUV_Layout1_960x460

Новий кросовер PEUGEOT 2008 змусить вас вирушити на пошуки пригод.

Кожна деталь підтверджує його готовність впоратися із будь-якими перепонами, незалежно від того, якою дорогою ви прокладете свій маршрут.
Високий кліренс, водонепроникні ущільнювачі, рейлінги на даху, захисні накладки над задніми дверима, а також спойлер свідчать про його бойову натуру.

ПЕРЕДНІ ФАРИ

Peugeot_SUV2008_Layout10-1 Елегантне освітлення підкреслює динамічний характер нового кросовера PEUGEOT 2008. Фари, встановлені в передній частині кузова, мають високотехнологічне чорне та хромоване оздоблення i

ЗАДНІ ЛІХТАРІ

У класичному стилі PEUGEOT задні ліхтарі мають три виразні лінії, що нагадують слід від кігтів лева, пофарбованих у теплий колір, завдяки чому створюється справжній 3D ефект. Двері багажника, на яких частково розміщуються задні ліхтарі, відкривають доступ до просторого багажного відділення.

 

КРОСОВЕР З ХАРАКТЕРОМ

Peugeot_SUV2008_Layout6-1

Новий червоний колір кузова під назвою «Червоний перламутр», запозичений у моделі PEUGEOT 308 GTi, підкреслює справжню природу та силу нового компактного кросовер PEUGEOT 2008.

Контури та чіткі лінії кузова підкреслюються за рахунок восьми доступних кольорів, включаючи п’ять фарб металік, два матові відтінки та новий колір «Смрагдовий металик».

 

 

 

 

 

КОЛЕСА

Нові колісні диски доступні для всього ряду: від 15″ сталевих дисків з ковпаками до нових 16″ алюмінієвих дисків з діамантовим напиленням QUILLA. В якості опції доступні пофарбовані або з діамантовим напиленням алюмієві диски 16″ та 17″.

Поділитися