Peugeot 208 Огляд Характеристики Фото та відео
3 ПРИЧИНИ ОБРАТИ 208

PEUGEOT 208 був оновлений. Цей малогабаритний хетчбек володіє виразним зовнішнім виглядом, в якому чітко видно спортивні нотки. Автомобіль з таким чарівним характером не залишить нікого байдужим!1 МАГНЕТИЧНА ПРИВАБЛИВІСТЬ

З першого погляду на оновлений PEUGEOT 208 ви будете підкорені його чарівністю: після рестайлінгу автомобіль став ще більш ефектним. Додайте сюди зміщені в сторони протитуманні фари і новий зовнішній вигляд перетвориться — автомобіль сприймається більш широким і динамічним. Так і хочеться сісти за його кермо!

2 ЗРУЧНЕ МІСЦЕ ВОДІЯ

PEUGEOT_208_2015_360_FR

Оновлений PEUGEOT 208 відрізняється стильним і лаконічним інтер’єром салону. Всі органи управління навколо водія знаходяться в простій доступності, з ними надзвичайно легко працювати. Все це стало можливо завдяки особливій організації місця водія, відомої під назвою PEUGEOT i-Cockpit.
Завдяки великому сенсорному екрану, піднятої на рульовим колесом комбінації приладів і керму зменшеного діаметру Вам буде простіше керувати автомобілем, миттєво реагуючи на зміни дорожньої обстановки.

3 ЕФЕКТИВНІСТЬ І БЕЗПЕКА

 

Peugeot-208-wheelbase-puretechВ оновленому PEUGEOT 208 реалізовано ідеальне поєднання невеликих габаритів, оптимізованої маси, поліпшеної аеродинаміки і того, що називають «почуттям дороги», — все зроблено для того, щоб забезпечити максимальний комфорт в салоні і відмінну керованість.
Застосування новітніх технічних засобів і сучасних двигунів дозволило забезпечити показники динаміки руху та економного витрати палива, що є одними з кращих в даному класі автомобілів.

Поділитися