Новий 308 SW Огляд Характеристики Фото та відео
5 ПРИЧИН ОБРАТИ Новий  308 SW

У новому універсалі Peugeot 308 SW, спроектованому з чистого аркуша, стрімка зовнішність поєднується з просторим інтер’єром салону. У ньому елегантно втілені основні якості сучасного універсала: простір, надійність, універсальність і практичність, саме тому він був визнаний Автомобілем року в Європі в 2014 році.1 ШЕСТИСТУПІНЧАСТА АКПП

PEUGEOT_308_Berline_EAT6_633x400Шестиступінчаста автоматична коробка передач забезпечує незвичайно швидке і плавне перемикання передач, щоб гарантувати відмінні враження від водіння.
При проектуванні даної АКПП інженери прагнули звести до мінімуму вміст CO2 у відпрацьованих газах. Саме тому вона стане ідеальним вибором для тих, хто піклується про навколишнє середовище і є прихильником комфорту: різниця в показниках вміст CO2 для механічною і автоматичною КПП складає всього 9 г / км!
Такою коробкою агрегатується бензиновий 1,6-літровий двигун потужністю 150 л. с.

2 ТРАНСФОРМОВАНІСТЬ

  У багажнику нового Peugeot 308 SW забезпечено оптимальний обсяг для перевезення багажу, поряд з кращими зразками в даному класі автомобілів. Завдяки модернізації салону та встановлення сидінь з простою системою складання під назвою «Magic Flat», новий універсал марки Peugeot з легкістю підлаштовується під ваші потреби.

 

3 ЯКІСТЬ

Qualite_1Qualite_3Qualite_11

У високій якості виконання нового Peugeot 308 SW можна переконається на прикладі доведення кожної деталі. Мета: представити один з кращих автомобілів на ринку і підтвердити входження нашої марки в більш високий сегмент.

4 ДИЗАЙН

Design

Інженерам-конструкторам і художникам-оформлювачам Peugeot вдалося створити просторий універсал зі стильним, спортивним, зовнішнім виглядом. Його великі розміри (довжина 4585 мм, висота 1471 мм) задовольнять вимоги покупців, що цінують основні якості універсалів: великий багажник, просторий салон, можливість його трансформації і практичність.

5 PEUGEOT i-Cockpit

peugeot-i-cockpit

Сівши за кермо нового Peugeot 308 SW, ви оціните зручну організацію простору навколо водія, що отримала назву Peugeot i-Cockpit. У 2013 році на 29 Міжнародному автомобільному фестивалі вона була визнана найкрасивішим дизайном інтер’єру року. Peugeot i-Cockpit забезпечує чудові враження від водіння і володіє абсолютно новим зовнішнім виглядом і сприйняттям.

Поділитися