New Boxer Fourgon
New Boxer Fourgon

Більше 4 мільйонів кілометрів випробувань в найсуворіших умовах довели якість, надійність і витривалість нового PEUGEOT Boxer, який тепер відрізняється сучасним дизайном, витриманому в новому напрямку стилю марки. НОВИЙ ДИЗАЙН

Створюючи новий Peugeot Boxer, ми зробили ставку на сучасний дизайн, в якому безпомилково дізнавалася б елегантність Peugeot. Комерційний автомобіль повинен бути практичним і витривалим, при цьому відповідаючи потребам ділових клієнтів і створюючи позитивний імідж для їхнього бізнесу.

 ЯКІСТЬ

Всі параметри нового Peugeot Boxer будуються навколо якості, вираженого на всіх рівнях: дизайн і конструкція, якість збірки, надійність, шумоізоляція і довговічність. Щоб забезпечити високий рівень якості та надійності автомобіля, який потрібно при інтенсивній експлуатації, новий Peugeot Boxer успішно пройшов більш ніж 4 мільйони кілометрів випробувань в самих екстремальних умовах при повній і частковій завантаженні і з порожнім кузовом на різних типах доріг, включаючи неякісне покриття і нерівні дороги .
Випробування автомобіля на надійність і довговічність включали в себе:
— 1500 годин при температурах від -20 ° C до + 40 ° C, щоб протестувати стійкість механічних, пластикових і електронних комплектуючих до старіння;
— 1000 подолань водних перешкод і перешкод з сольових розчинів без подальшої мийки протягом всієї дистанції в 1000 км для перевірки герметичності кузова і його стійкості до корозії;
— 500 000 циклів відкриття / закриття дверей при температурах від -30 ° C до + 80 ° C, що рівносильно 10 років інтенсивного використання.
Якість всіх нових елементів конструкції Peugeot Boxer також було перевірено найретельнішим чином — понад 1800 додаткових заводських перевірок на всіх стадіях виробництва.

 ЕФЕКТИВНІСТЬ

Сьогодні клієнти звертають особливу увагу на технічне оснащення комерційних автомобілів, оскільки це поліпшує умови для роботи. Такі вимоги цілком розумні: покупці віддають перевагу комфорту, легкість в управлінні і безпеку, але для них особливо важлива ефективність у веденні бізнесу. Новий Peugeot Boxer виправдовує всі ці очікування.

 НАДІЙНІСТЬ

PEUGEOT-PARTNERTEPEE-POSTE-DE-CONDUITE-960x460

В ході розробки нового PEUGEOT Boxer була пророблена капітальна робота з удосконалення якості та надійності автомобіля.

Вдосконалений кузов:

  • Посилена конструкція кузова з більш міцними деталями, які піддаються навантаженні
  • Новий капот — його видозмінена форма дозволила поліпшити герметичність моторного відсіку
  • Посилена конструкція задніх дверей з посиленими шарнірними петлями для більшої довговічності
  • Посилена конструкція зсувних дверей з поліпшеними роликами верхньої, середньої і нижньої петель, обмежувачами двері, замком і посиленими полозами
  • Грунтування кузова методом катафорезу до фарбування для посиленого захисту від корозії
  • Антигравійне обробка (товщиною 200 мікрон) днища кузова і колісних арок для поліпшення шумоізоляції і захисту від зовнішніх впливів

Удосконалена гальмівна система:

  • Збільшені гальмівні диски з поліпшеною ефективністю і шумоізоляцією
  • Покращені амортизатори із захистом від попадання сторонніх предметів і поліпшеною шумоізоляцією

 ШИРОКИЙ ВИБІР КУЗОВА

PEUGEOT-PARTNERTEPEE-POSTE-DE-CONDUITE-960x460
Широкий вибір модифікацій кузова і навантажувальних можливостей (один з кращих в сегменті), в поєднанні з сучасним обладнанням, продуманим спеціально під потрібні бізнесу, роблять повсякденне використання та управління Peugeot Boxer легким і практичним.

Новий Peugeot Boxer пропонує найширший вибір кузовів, що дозволяє адаптувати автомобіль під будь-які запити бізнесу і торгівлі.
Грунтуючись на трьох колісних базах (3000 мм, 3450 мм і 4035 мм), автомобіль в чотирьох варіантах по довжині (L1, L2, L3 і L4) і трьох — по висоті (H1, H2 і H3). Всього в лінійці шість кузовів об’ємом від 8 до 17 м3.

АДАПТАЦІЯ ДЛЯ УКРАЇНИ


Для ефективного ведення бізнесу в Україні, комерційний автомобіль повинен бути пристосований до роботи в складних умовах. Саме тому ми включили одразу в базову комплектацію обладнання, яке робить новий PEUGEOT Boxer повністю адаптованим до українських умов:

  • Догрівач непрограмований Webasto Thermo Top C (5 кВт)
  • Акумулятор підвищеної ємності (110 Ач) (перевіряємо)

 

Поділитися