PEUGEOT Traveller Businees

Елегантний та сучасний, новий PEUGEOT Traveller Business є новим еталоном серед автомобілів, створених для ділових мандрівників.


1 ЗАВЖДИ НА ЗВ’ЯЗКУ

  Разом із Head-Up Display i та незліченими можливостями системи допомоги водієві i, новий PEUGEOT Traveller Business є дебютом у новому поколінні 3D навігації i з доступом через 7-дюймовий сенсорний екранi.

2 КОМФОРТ ДЛЯ ПАСАЖИРІВ

2017-05-23_110953

Розроблений для комфорту пасажирів, салон автомобіля має декілька конфігурацій, починаючи з практичного салону від 5 до 9 місць а також преміальний VIP-салон (4 або 5 місць розташовані одне навпроти одного i. Ретельно спроектований салон з високоякісним оздобленням створює неперевершене відчуття комфорту для пасажирів. Двозонний клімат-контроль,  з додатковим кондиціонером для пасажирського відсіку, поступово оновлює повітря в салоні, i а скляні панелі даху можуть бути закритими або відкритими, створюючи відчуття додаткового освітлення та простору в салоніi.

 

3 СУЧАСНІ, ЕФЕКТИВНІ ДВИГУНИ

PEUGEOT Traveller Business має нову нижню частину на основі модульної платформи EMP2, що забезпечує високий рівень комфорту, якості та ефективності. З PEUGEOT Traveller ви відчуєте, як легко і комфортно подорожувати завдяки високій якості керування автомобілем та зручним салоном, що дарує неперевершене відчуття. З двигуном HDi потужністю 150к.с. а новою автоматичною 6-ти ступеневою коробкою передач EAT6, ви можете бути впевнені у приємному кермуванні в поєднанні з низьким споживанням пального та рівнем СО2  у відпрацьованих газах.

traveller_bus_633x400.136537.19

Поділитися